Ispis statistike od 8. 12. 2015.

Autor: Ana Miljak, 5. 9. 2020.

Iznimno od načina na kojeg će se organizirati nastava u Osnovnoj školi Jelsa, prvog dana će svi učenici doći u školu, iako odvojeni u nekoliko ciklusa dolazaka s većim vremenskim odmakom među njima. Od drugog dana, 8. rujna 2020., nastava će se odvijati na način predviđen inačicom B- modela za kojeg se škola odlučila:

• razredna nastava (1.-4.r): svi učenici nastavu prate u školi
  • predmetna nastava (5.-8.r): 4 razredna odjela nastavu prate u školi, preostala 4 na daljinu, naizmjenično po tjedan dana, pri čemu vrijeme
  • razredna nastava u područnim školama: svi učenici nastavu prate u školi, uvijek u jutarnjoj smjeni

Klikom (OVDJE) pogledajte vozni red i dnevni protokol za prvi dan 7. rujna 2020. (ponedjeljak), te posebne napomene roditeljima.