Centar "Prirodno roditeljstvo" i Tomislav Kuljiš na Hvaru - seminar "Važnost ranog razvoja" i uvodno predavanje "Zašto su prve godine najvažnije?”

info@prirodnoroditeljstvo.com

Centar "Prirodno roditeljstvo" organizira seminar o utjecaju ranog razvoja na cjeloživotno funkcioniranje osobe. Program koji vodi Tomislav Kuljiš sa suradnicima je namijenjen svima koji žele bolje razumjeti sebe, stručnim osobama koje rade s djecom te roditeljima djece svih uzrasta koji žele dublje upoznati svoje dijete, ali i samoga sebe.  Radionice se održavaju od 17.-22. srpnja u Resortu Senses (hotel Adriatic) u Vrboskoj od 16-19.45h, a teoretska podlogu radionica je sadržana u video programu Roditeljstvo i rani razvoj koji se moze upisati prije ili poslije iskustvenih radionica.

Pozivamo vas na uvodno predavanje Tomislava Kuljiša "Zašto su prve najvažnije?" koje će se održati u Resortu Senses 11. srpnja od 18-20h. Sudjelovanje - 50 kn. Obavezna prijava kao i sve informacije na mail info@prirodnoroditeljstvo.com.

Predavanje daje uvid u suvremene znanstvene spoznaje o novoj paradigmi o ranom razvoju i priliku za upoznavanje s programom Roditeljstvo i rani razvoj.

Iskustvene radionice iz programa Roditeljtvo i rani razvoj se pored Zagreba, Rijeke i Beograda održavaju jednom godišnje i u Vrboskoj u sklopu programa Ljeto s Prirodnim roditeljstvom. Iskustvene radionice nam daju priliku iskustvenog sagledavanja stvarnih djetetovih potreba kao i preduvjeta cjelovitog psihološkog i emocionalnog razvoja, a odraslima mogućnost razumijevanja samoga sebe te korijena svojih ponašanja, funkcioniranja i načina doživljavanja sebe i svijeta. Teme radionica su: Primarne potrebe djeteta i važnost emocionalne povezanosti, Razvojne faze, formiranje osjećaja sebe i osjećaja osobne vrijednosti, Kontriranje i faza Neću te Postavljanje granica. Broj sudionika je ograničen i pored polaznika iz drugih gradova ima još nekoliko mjesta za polaznike sa Hvara.