Autor: Dinka Račić, 6. 2. 2012.

U našoj školi je 31. siječnja održano natjecanje Lidrano na međuopćinskoj razini.

Ugostili smo učenike iz Hvara i Staroga Grada.

Povjerenstvo za odabir literarnih i novinarskih radova u kategoriji osnovne škole, održano 31.01.2012. u našoj školi je slijedeće: Marica Gamulin, pjesnikinja, Milena Filičević, učiteljica razredne nastave, Jelka Ostojić, nastavnica hrvatskog jezika i Vivian Bižaca, učiteljica razredne nastave.  Od pristiglih 11 radova za županijsko se predlaže 5 radova:

NI KAD I NI ŠOLDIH, MOJE POJE, NAŠ TEOTAR, KAD MI SE NE DA i UMJESTO ZAPALJENE SVIJEĆE 18.STUDENOG 2011.

Povjerenstvo za odabir dramskog stvaralaštva  je slijedeće: Mijo Jurišić, glumac HNK Split, Tomislav Alaupović, glumac amater, Ivana Belić, prof. hrvatskog jezika i Marinko Jurić, glumac amater.

1. Morski čovik, autorski tekst učiteljice Daniele Lučić i učenici 4. razreda.

Od prispjela 2 rada u kategoriji dramsko stvaralaštvo pojedinačni nastupi su slijedeći: kazivanje poezije i govor te se predlažu oba rada za županijsku razinu: